Płomień zgasł.

PŁOMIEŃ LIMANOWA – OGNIWO PIWNICZNA-ZDRÓJ 1 : 5 (0 : 2)

0:1 Dropek 25, 0:2 Kozub 32, 0:3 Cetnarowski 61, 1:3 K. Koza 72, 1:4 Kozub 78, 1:5 Jarzębak 90.

PŁOMIEŃ: Ł. Koza – Musiał, B. Zawada, J. Guzik (67 Michura), M. Łątka (63 Sz. Koza). – Boczoń, K. Koza, Jańczy, Michura – M. Golonka (46 Dutka), T. Łątka (80 Jantas)

OGNIWO: B.Matiaszek - Ł.Chomik,F.Malik,J.Dziedzina,K.Sekuła - T.Lizoń(70' Sz.Wnęk) ,S.Cetnarowski,D.Izworski,A.Sajdak - M.Dropek(85' G.Bagnicki),  P.Kozub (82' J.Jarzębak)

W pierwszych 20 minutach nic nie zapowiadało klęski gospodarzy. Płomień miał trzy dogodne sytuacje na objęcie prowadzenia, ale ich nie wykorzystał. W 45 minucie przy stanie 0-2 stuprocentową okazję zmarnował K. Koza.

Tak padły gole:

0:1 - prostopadłe podanie ze środka pola i Dropek precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał Ł. Kozę.

0:2 - błąd w środku pola, szybka akcja gości którą skutecznym lobem wykończył Kozub.

0:3 - kontra gości, podanie Kozuba wzdłuż bramki i Cetnarowski z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

1:3 – po podaniu Szymona Kozy gola zdobył Konrad Koza.

1:4 – gospodarze, którzy grali już dziesiątkę tracą gola po szybkiej kontrze.

1:5 – kolejna szybka kontra i celny strzał Jarzębaka z 15 metrów.

Sędzia główny: Bogusław Moroń (Gorlice)

Żółte kartki: J. Guzik, Zawada dwie, K. Koza – Lizoń, Malik.

Czerwona kartka: Zawada w 72 minucie (Płomień, w konsekwencji drugiej żółtej).