8 goli w meczu z liderem

OGNIWO PIWNICZNA-ZDRÓJ – LIMANOVIA LIMANOWA 3 : 5 (1 : 2)

0-1 M. Czaja 10, 1-1 T.Lizoń  29 , 1-2 Ślazyk 33, 1-3 Ślazyk 52, 1-4 Ślazyk 54, 1-5 Piwowarczyk 59, 2-5 P.Kozub 72 , 3-5 S.Cetnarowski 85.

OGNIWO: B.Matiaszek - K.Sekuła(68 M.Kożuch),F.Malik,J.Dziedzina,Ł.Chomik - T.Lizoń(60 Sz.Wnęk),S.Cetnarowski,D.Izworski,A.Sajdak(83 J.Jarzębak) - M.Dropek,P.Kozub

LIMANOVIA: Mastalerz – Wierzycki, Ruchałowski, Mąka, D. Kurczab (75 B. Król) – Ślazyk, N. Czaja, K. Kurczab, Piwowarczyk, Wsół (65 P. Śmierciak) – M. Czaja (70 Kuchta).

Tak padły gole:

0-1 po rzucie rożnym piłka odbiła się od obrońcy gospodarzy i zmierzała w kierunku bramki. Mateusz Czaja uprzedził interwencję bramkarza i wślizgiem wpakował futbolówkę do siatki.

1-1 – po niewykorzystanej sytuacji Piwowarczyka gospodarze przeprowadzili szybką kontrę, po której zdobyli wyrównanie.

1-2 – precyzyjny strzał Macieja Ślazyka z 20 metrów.

1-3 – z rzutu rożnego dośrodkował M. Czaja a celna główką popisał się Ślazyk.

1-4 – ponownie z rzutu rożnego dośrodkował M. Czaja, fatalny błąd przy próbie piąstkowania popełnił bramkarz gospodarzy. Ślazyk skorzystał z prezentu kompletując hat-tricka.

1-5 – trzeci gol w ciągu pięciu minut. Zespołową akcję po podaniu M. Czai wykończył Piwowarczyk.

2-5 i 3-5 – obie bramki bardzo podobne, zamieszanie w polu karnym, dekoncentracja obrońców Limanovii i Ogniwo zmniejsza rozmiary porażki.

Zródło: limanowa.in