Amator pokonany

Ogniwo Piwniczna Zdrój - Amator Paszyn 8:2(4:0)

1:0 20' Grzegorz Wilk,2:0 25' Paweł Kozub, 3:0 36' Filip Malik, 4:0 43' Paweł Kozub, 5:0 48' Sławomir Cetnarowski, 6:0 58' Sławomir Cetnarowski, 7:0 63' Sławomir Cetnarowski, 7:1 65' Sebastian Gardoń (karny), 8:1 73' Dawid Izworski, 8:2 74' Przemysław Szczecina

Ogniwo: Bartłomiej Matiaszek - Karol Sekuła, Filip Malik, Jakub Dziedzina, Dawid Kantor - Arkadiusz Sajdak(70' Grzegorz Bagnicki),Sławomir Cetnarowski, Dawid Izworski, Mirosław Dropek - Paweł Kozub(55' Tomasz Lizoń), Grzegorz Wilk(65' Marcin Bołoz)

Amator: A.Głód(65' Ł.Poręba),S.Gardoń,B.Orlecki,M.Orlecki,K.Pogwizd,S.Pogwizd(60' M.Gardoń),S.Połeć,P.Szczecina,M.Uroda(30' P.Mika),K.Wojciechowski(46' R.Wojciechowski),D.Zwolenik

Kolejny mecz i kolejny pogrom w wykonaniu "mineralnych" tym razem przed własna publicznością wysoko pokonujemy Amator Paszyn 8:2.

Wynik odzwierciedla to co działo sie na boisku.

Jednak jako pierwsi to goście zagrozili bramce strzeżonej przez Matiaszka jednak ten dobrze łapie piłkę uderzoną zza pola karnego, po 15 minutach spotkania Ogniwo mogło już prowadzić kilkoma bramkami jednak znakomitych sytuacji nie wykorzystuje Paweł Kozub.

W 20 minucie spotkania wynik otwiera Grzegorz Wilk który odbiera piłkę w środkowej części boiska i pędzi lewym skrzydłem by z okolic 10 metra uderzyć w długi róg bramki .

5 minut później do bramki trafia Paweł Kozub który dostaje podanie od Wilka i z okolic 10 metra pięknym strzałem pokonuje bramkarza przyjezdnych.

W 36 minucie spotkania Paweł Kozub dośrodkowuje z wolnego w pole karne i tam przez nikogo nie pilnowany Filip Malik uderza celnie z główki obok bezradnego bramkarza.

7 minut przed końcem spotkania Grzegorz Wilk zagrywa zza obrońców Amatora do Pawła Kozuba który wykorzystuje swoja szybkość i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zakłada popularna "siatę".

Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Ogniwo podwyższa wynik na 5:0, kolejny raz Kozub wykorzystuje swoją szybkość i w polu karnym wystawia piłkę na 5 metr do Sławomira Cetnarowskiego który nie marnuje takiej sytuacji i strzela nie do obrony.

58 minuta spotkania Filip Malik uruchamia podaniem Sławomira Cetnarowskiego który wykorzystuje błąd bramkarza i strzela do pustej bramki.

Kilka minut później bo juz w 63 Sławomir Cetnarowski kompletuje hattricka po podaniu od Dawida Izworskiego ,Cetnarowski ogrywa młodego bramkarza.

W 65 minucie spotkania bramkę dla przyjezdnych strzela z rzutu karnego Sebastian Gardoń który strzałem w lewy dolny róg pokonuje Matiaszka.

73 minuta spotkania Cetnarowski wystawia piłkę Dawidowi Izworskiemu na 10 metr i posyła piłkę w sam środek bramki, chwila rozluźnienia i tracimy kolejna bramkę Przemysław Szczecina dostaje doskonałe podanie i wykorzystuje chwile nieuwagi naszej defensywy.

Do końca meczu Ogniwo mogło podwyższyć wynik jednak gospodarze nie potrafili trafić do siatki rywala.

W najbliższą niedziele zmierzymy sie na wyjeździe z Zyndramem Łącko o godzinie 16:00