Remis po wyrównanym meczu

OGNIWO PIWNICZNA-ZDRÓJ – AKS UJANOWICE 2 : 2 (1 : 1)

0:1 Kiławiec 24, 1:1 Kozub 40, 2:1 Kozub 60, 2:2 Kiławiec 67

Wyrównany mecz obejrzeli kibice w Piwnicznej. W 24 minucie po akcji prawą stroną boiska w idealnej sytuacji znalazł się Kiławiec, który z bliskiej odległości strzałem po ziemi pokonał Matiaszka. Gospodarze wyrównali przed przerwą, gdy po podaniu Malika ze środka pola, piłkę przejął Kozub i precyzyjnym uderzeniem umieścił futbolówkę w siatce. Po zmianie stron mecz był nadal bardzo zacięty. W 60 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Dropka w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Kozub i grający trener Ogniwa po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców. Radość z prowadzenia trwała bardzo krótko. Najskuteczniejszy strzelec Ujanowic, Kiławiec wykorzystał błąd obrońcy gospodarzy i w znakomitej sytuacji doprowadził do wyrównania.

Ogniwo:B.Matiaszek-M.Kożuch,J.Dziedzina,F.Malik,K.Sekuła-S.Cetnarowski,D.Izworski,T.Lizoń(60’Ł.Chomik),A.Sajdak(79’ F.Hnatyszak) - P.Kozub,M.Dropek

AKS: Gwiżdż Marcin - Zelek Paweł, Oleksy Piotr, Dudek Dariusz, Firlej Dawid - Pławecki Daniel (88' Oleksy Sebastian), Pasionek Stanisław, Augustyn Rafał, Kiławiec Rafał (85' Kmiecik Piotr), Augustyn Dawid (74' Krzyżak Filip) - Orzeł Bogusław (81' Gwiżdż Rafał)

Skrót meczu

Żródło(http://limanowa.in/)