Pewnie pokonujemy Korzenną

Ogniwo Piwniczna Zdrój - ULKS Korzenna 6:2 (4:1)

Bramki: 1:0 Dropek 20,2:0 Cetnarowski 30,3:0 Cetnarowski 35,4:0 Kozub 39,4:1 M.Dobosz 45 (as. A.Szczerba),

5:1 Kozub 66,6:1 Kozub 70,6:2 M.Dobosz 86 (z rzutu karnego).

Sezon dobiega powoli ku końcowi pozostało już tylko 5 kolejek do rozegrania sytuacja ma sie ku lepszemu po wysokiej wygranej przed własną publicznością pokonując ULKS Korzenna 6:2 po bramkach Mirosława Dropka w 20 minucie, Sławomira Cetnarowskiego w 30 i 35 minucie i Pawła Kozuba w 39,66 i 70 minucie spotkania.

W tym meczu byłyśmy o wiele lepsi od gości z Korzennej z łatwością konstruowaliśmy swoje akcje,

Przez pierwsze 20 minut spotkania to goście przeważali w tym meczu jednak nie umieli wykorzystać dogodnych sytuacji podbramkowych.

W 20minucie spotkania wychodzimy na prowadzenie, dobrą wrzutką popisał sie Paweł Kozub który dośrodkowuje w pole karne i głową do bramki Sejuda pakuje Mirosław Dropek. Po upływie 10 minut w sytuacji sam na sam znajduje sie Sławomir Cetnarowski który nie marnuje sytuacji i pewnie pokonuje bramkarza gości. 5 minut później rzut wolny wykonuje Ogniwo dośrodkowanie w pole karne i tam Sławomir Cetnarowski strzałem z głowy pewnie umieszcza piłkę w siatce. W 39 minucie spotkania celnym uderzeniem Paweł Kozub pokonuje bramkarza z korzennej. Niestety w 45 minucie spotkania dobrą akcje zapoczątkowali goście Michalik podaje do Szczerby a ten na 5 metr do nabiegającego Dobosza, który sprytnie pakuje piłkę do bramki Matiaszka. Koniec pierwszej Połowy 4:1

Druga połowa to ciekawe konstruowane akcje z jak jednej jak i z drugiej strony , zawodnicy z korzennej jednak nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji. W 66 minucie drugiego gola w tym meczu strzela Paweł Kozub, 4 minuty później spokojnym strzałem ten sam piłkarz kompletuje hattricka i robi sie nam już 6:1. W 85 minucie spotkania głupi błąd popełnia bramkarz Ogniwa Bartłomiej Matiaszek który po rzucie wolnym nie trafia w piłkę tylko w zawodnika z korzennej i sędzia odgwizdał rzut karny który pewnie wykonuje Mateusz Dobosz.

Mecz zakończył sie wynikiem 6:2 kolejny mecz w Boże ciało z Łososiem Łososina Dolną o godzinie 17:30 W Łososinie Dolnej

Ogniwo: B.Matiaszek - S.Cetnarowski,Ł.Chomik,M.Dropek,D.Izworski,D.Kantor,P.Kozub (80' G.Bagnicki ),M. Kożuch (80' Jakub Jarzębak ),T. Lizoń (50'Sz Wnęk ),F.Malik,A.Sajdak (69'J. Mikulski).

ULKS: A.Sejud (46 T.Dźwigniewski) - K.Koralik, K.Bajorek, P.Olchawski, K.Griński - D.Wielgus, M.Dobosz, P.Szambelan (55 P.Grębski), K.Baczyński - A.Szczerba, S.Michalik.