Bolesna lekcja w Szaflarach

Baboń otworzył wynik meczu w 13 min w dosyć przypadkowy sposób. Zamiarem jego było bowiem dośrodkowanie, a tymczasem piłka wylądowała w samym „okienku". W 36 min o przypadku już nie było mowy. Baboń dopadł do piłki na 16 metrze, nie zastanawiając się uderzył i ta wpadła do bramki słupku. Minutę później po kontrataku z bramki cieszyli się przyjezdni. Długosz dobił strzał Dropka.

Kolejne gole padły po przerwie. W 57 min z własnej połowu z rzutu wolnego Jarząbek dośrodkował w pole karne rywali, a tam Baboń uprzedził Buczka i głową posłał piłkę do bramki.Przy tej bramce nasz bramkarz został uderzony w twarz z łokcia  jednak sędzia tego nie zauważył. W 69 min Baboń miał już na koncie cztery gole, po tym jak wykończył akcję Kłosowskiego. W 76 min Kłosowski sam wpisał się na listę strzelców, wykorzystując podanie F. Kamińskiego. W 77 min goście mieli rzut karny wykorzystany przez Wójcika. Kilkanaście sekund później odpowiedział szóstym trafieniem dla Szaflar Gogolak, a wynik meczu w 90 min ustalił  Baboń po wymianie podań z Kłosowskim.

LKS Szaflary – Ogniwo Piwniczna 7:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Baboń 13, 2:0 Baboń 36, 2:1 Długosz 37, 3:1 Baboń 57, 4:1 Baboń 69, 5:1 Kłosowski 76, 5:2 Wójcik 77 karny, 6:2 Gogolak 77, 7:2 Baboń 90.